Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Pierwoszyno – Oferty sprzedaży i najmu domów na Pomorzu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 350 000 zł174 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m2 (powierzchnia użytkowa 155,40 m2) znajdujący się w Pierwoszynie. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2), z ogrodem o powierzchni 250m2 (działka 387 m2). Parter (84,3 m2): wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Uwaga! Budynek z najlepszym widokiem na Mechelinki, zatokę Gdańską i las. Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 7 818,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:562 m²

Przestrzeń I potencjał - wyjątkowy wolnostojący dom przy ulicy diamentowej Spacerem do Mechelinek | 180 m powierzchni | Dwie garderoby | Bliskie sąsiedztwo lasu | Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 9 060,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Na sprzedaż nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej i funkcjonalnym zapleczem gospodarczym, położony w spokojnym, nadmorskim otoczeniu. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

2 788 000 zł290 m² 9 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

2 domy na jednej działce, do zamieszkania dla siebie lub na wynajem. Lokalizacja: pierwoszyno (gdynia), spokojna miejscowość około 5 min autem (3km) od północnych granic Gdyni. Położona nad zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł236 m² 8 262,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej położony w Pierwoszynie w odległości około 1,2 km od plaży w Mechelinkach. Dom położony na wzniesieniu z pietra i strychu widok na zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł145 m² 10 337,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Najważniejsze atuty: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w Pierwoszynie powierzchnia domu: 145 m (użytkowa 140 m ), działka 374 m funkcjonalny układ pomieszczeń idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł203 m² 6 891,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,7 m (203 m całkowitej), położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pierwoszyna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł147 m² 8 843,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:147 m²

Witam Serdecznie! Prezentuję Państwu nowoczesny i przestronny dom w zabudowie Bliźniaczej w nadmorskiej miejscowości Pierwoszyno! Zadzwoń do Nas już dziś by zyskać! Tel.   Opis.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł92,54 m² 10 698,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z ogrodem na Osiedlu Bursztynowym w Pierwoszynie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest na kameralnym Osiedlu Bursztynowym w miejscowości Pierwoszyno -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł220 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

***unikalna oferta***spokojne otoczenie***widok na morze***solidne I energooszczędne wykonanie***działka 503 m2 *** Pierwoszyno - malownicza wieś kaszubska , położona w powiecie puckim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

<!-startfragment->nowoczesny bliźniak w Pierwoszynie | 5 pokoi + salon | Wysokość 2,85 m | 15 min do plaży Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia